Uśmiechnij Się

FotoBudka z gwarancją uśmiechu !

Czas mija a Ty nie masz zdjęć?
Martwisz się, że zorganizujesz świetny event i zostanie on zapomniany?
UŚMIECHNIJ SIĘ !
Nasza FotoBudka Uśmiechnij Się to gwarancja niezapomnianego wesela, urodzin, czy eventu firmowego- zdjęcia zapisane na wodoodpornej kliszy wytrzymają wieczność !

Dziecinnie prosta obsługa fotobudki, a także masa zabawek i akcesorii nie pozwoli na nudę !

Nasza FotoBudka Uśmiechnij Się to doskonały pomysł na urozmaicenie wesela, urodzin, imprezy firmowej, studniówki,  rocznicy ślubu, pikniku rodzinnego, imprezy integracyjnej, kinderbalu, czy też eventu promocyjnego, Nikt nie przejdzie obok niej obojętny. Zrobi dla Was niesamowite zdjęcia, pełne emocji spontaniczności oraz szaleństwa.

Dzięki FotoBudce Uśmiechnij Się zagwarantujesz swoim gościom niezapomnianą imprezę, a zdjęcia sprawią, że każdy zapamięta te wspólnie spędzone chwile na długo !
Do każdego eventu podchodzimy indywidualnie. Tematyczne gadżety, szablony wydruku, czy też branding FotoBudki- to nasza specjalność.
Dzięki doświadczeniu zebranym na różnego rodzaju eventach dla firm czy instytucji, możemy zagwarantować pełen profesjonalizm- wraz z niezapomnianą zabawą.

fb_4

Zaufaj profesjonalistom

i uśmiechnij się.

Profesjonalna obsługa i sprzęt. To musi powodować uśmiech na twarzy. Jesteśmy zawodowcami i zawsze do każdego zadania podchodzimy z pełnym entuzjazjem. Wiemy, że nierzadko towarzyszymy w najważniejszych wydarzeniach z życia, zbieramy uśmiechy, które już nigdy się nie powtórzą- nie ma miejsca więc na pomyłki z naszej strony.

Zajmujemy bardzo małą powierzchnię, zmieścimy się nawet na najmniejszej imprezie, czy przyjęciu-wymiar FotoBudki to 46x38x178cm. Samo stoisko z fotobudką i tłem zajmuje natomiast niewielką powierzchnię 2m x 2,5 m.

Pracujemy na sprzęcie wykonanym z najwyższej jakości materiałów. Posiadamy odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Dotykowy ekran, lampa ledowa LED, aparat z najwyższej półki, drukarka drukująca natychmiastowo zdjęcia i nasza pomocna obsługa- a wszystko to, by sprawić jak najprzyjemniejszą zabawę.

Zaufali nam

Realizacje

logotypy
to top button